Na zdjęciu Lukasz Kazberuk wraz z innymi przedsiębiorcami z regionu oraz Władzami Województwa podczas misji gospodarczej promującej produkty pochodzące z Województwa Podlaskiego w Brukseli.
Składamy najszczersze życzenia Fundacji na rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny z okazji 20 lat jubileuszu działalności! Zapraszamy na profil fundacji i zachęcamy do wsparcia! Poniżej znajdą państwo treść wywiadu o wspomnianej fundacji, którego udzielił Pan Bartosz Kazberuk z białostockiej firmy P.H.Z. Kasol – J.A. Kazberuk dla "GONIEC KRESOWY - PISMO Towarzystwa Przyjaciół Grodna i Wilna Oddział w Białymstoku."

Konkurs Wielkanocny

Dodane do
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami i dlatego wspólnie z Kulinarne przygody Gatity przygotowaliśmy dla Was super konkurs wielkanocny z pysznymi nagrodami.
LEŚNE SKARBY - zostały wybrane zarówno najlepszą marką grzybów suszonych w Polsce ( 31,0 % konsumentów uznała„LEŚNE SKARBY” za najlepsze jakościowo grzyby suszone ), jak również odsetek konsumentów, którzy polecają markę LEŚNE SKARBY był najwyższy ( 90,6 % konsumentów, którzy spróbowali „LEŚNYCH SKARBÓW” dalej polecaliby je jako najlepsze).

Konkurs Wigilijny

Dodane do
W każdym domu święta to uśmiech na twarzach całej rodziny i wspólne rozmowy przy stole z potrawami wigilijnymi. Ciekawi nas ile z tych potraw to potrawy zawierające suszone grzyby.

Opieńka zwana też opieńką miodową

Dodane do
Można je znaleźć w lesie, jak i parkach, sadach, czy ogrodach. Rosną na martwym bądź zamierającym drewnie.
Showing 1 to 6 of 57 (1 Pages)