ALIMENTARIA 2024 BARCELONA

ALIMENTARIA 2024 BARCELONA

Lider wśród producentów grzybów firma PHZ KASOL J.A. Kazberuk miała okazję uczestniczyć w targach żywności i napojów Alimentaria&Hostelco 2024 które odbyły się w dniach 18- 21 marca 2024 w Barcelonie (Hiszpania).

W wydarzeniu wzięło udział około 3200 firm z 68 krajów i około 107900 odwiedzjących z około 120 krajów.

Na stoiskach można było podziwiać różnorodność produktów spożywczych, rozpoczynając od lokalnych specjałów katalońskich, poprzez hiszpańskie wina i oliwki, aż po wyborne grzyby przeznaczone na eksport w tym marki Leśne Skarby. Hiszpanie, znani z pasji do grzybów, okazywali szczególne zainteresowanie tym sektorem. Jako producenci grzybów firma PHZ KASOL J.A. KAZBERUK w swoim portfolio prezentowała zarówno grzyby mrożone, suszone, jak i marynowane czy w zalewie naturalnej.

Ważnym punktem targów były spotkania producentów grzybów z przedstawicielami branży spożywczej, którzy dyskutowali na temat najnowszych trendów, wyzwań oraz perspektyw rozwoju sektora.

Dla uczestników targów Alimentaria 2024 była to nie tylko okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, lecz także doskonała możliwość poszerzenia wiedzy na temat najnowszych trendów i innowacji w świecie spożywczym oraz poznanie polskich produktów z grzybów suszonych, mrożonych, marynowanych czy w zalewie. Barcelona gościła tę imprezę z profesjonalizmem i gościnnością, czyniąc z niej niezapomniane wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych branżą spożywczą.