ZAWSZE SŁUŻYMY POMOCĄ
SKORZYSTAJ Z GOTOWEJ POMOCY BĄDŹ SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPRZEDAWCĄ

POLECAMY

Aktualności

WSPIERAMY FUNDACJĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM Z GRODZIEŃSZCZYZNY 2021-04-27 17:02:07

WSPIERAMY FUNDACJĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM Z GRODZIEŃSZCZYZNY

Składamy najszczersze życzenia Fundacji na rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny z okazji 20 lat jubileuszu działalności! Zapraszamy na profil fundacji i zachęcamy do wsparcia! Poniżej znajdą państwo treść wywiadu o wspomnianej fundacji, którego udzielił Pan Bartosz Kazberuk z białostockiej firmy P.H.Z. Kasol – J.A. Kazberuk dla "GONIEC KRESOWY - PISMO Towarzystwa Przyjaciół Grodna i Wilna Oddział w Białymstoku."

Więcej

Konkurs Wielkanocny 2021-03-19 16:31:33

Konkurs Wielkanocny

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami i dlatego wspólnie z Kulinarne przygody Gatity przygotowaliśmy dla Was super konkurs wielkanocny z pysznymi nagrodami.

Więcej

LEŚNE SKARBY - ZŁOTE GODŁO KONKURSU - KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI W KATEGORII GRZYBY SUSZONE ! 2021-01-21 15:31:56

LEŚNE SKARBY - ZŁOTE GODŁO KONKURSU - KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI W KATEGORII GRZYBY SUSZONE !

LEŚNE SKARBY - zostały wybrane zarówno najlepszą marką grzybów suszonych w Polsce ( 31,0 % konsumentów uznała„LEŚNE SKARBY” za najlepsze jakościowo grzyby suszone ), jak również odsetek konsumentów, którzy polecają markę LEŚNE SKARBY był najwyższy ( 90,6 % konsumentów, którzy spróbowali „LEŚNYCH SKARBÓW” dalej polecaliby je jako najlepsze).

Więcej

Konkurs Wigilijny 2020-12-07 12:05:52

Konkurs Wigilijny

W każdym domu święta to uśmiech na twarzach całej rodziny i wspólne rozmowy przy stole z potrawami wigilijnymi. Ciekawi nas ile z tych potraw to potrawy zawierające suszone grzyby.

Więcej