ANUGA 2023

ANUGA 2023

07 - 11 października 2023 w Kolonii (Niemcy) odbyły się targi żywności i napojów. W wydarzeniu wzięło udział około 140 000 gości branżowych z 200 krajów i około 7900 wystawców ze 118 krajów. Międzynarodowa reprezentacja wśród wystawców osiągnęła imponujące 94 proc., a po stronie zwiedzających osiągnęła rekordowy poziom 80 proc.

Dni wypełnione cennymi dyskusjami, prezentacjami, trendami i innowacjami dobiegły końca – Anuga 2023, wiodące i największe na świecie targi żywności i napojów, okazały się ogromnym sukcesem i po raz kolejny potwierdziły swoją pozycję lidera w branży.

Osobiste dyskusje i kontakty z odpowiednimi nabywcami i decydentami, dobrze wypełnione księgi zamówień i wysoki poziom międzynarodowości wśród odwiedzających, przejrzysta struktura z 10 targami pod jednym dachem, pełny przegląd wszystkich trendów i tematów z cennymi spostrzeżeniami i inspiracja: Anuga w sposób partnerski aktywnie dostarcza silnych impulsów do kształtowania przyszłości w sposób zorientowany na wartości.

Otwartość i przejrzystość, zaufanie i partnerstwo, trendy i transformacja: Na drodze do zrównoważonego i sprawiedliwego systemu żywnościowego światowy przemysł spożywczy przeżywa obecnie dynamiczne zmiany. Jako wiodące na świecie targi żywności i napojów, Anuga jednoczy największą międzynarodową społeczność branżową i wzbudza pozytywnego ducha optymizmu.