LEŚNE SKARBY - ZŁOTE GODŁO KONKURSU - KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI W KATEGORII GRZYBY SUSZONE !

LEŚNE SKARBY - ZŁOTE GODŁO KONKURSU - KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI W KATEGORII GRZYBY SUSZONE !

LEŚNE SKARBY - zostały wybrane zarówno najlepszą marką grzybów suszonych w Polsce ( 31,0 % konsumentów uznała„LEŚNE SKARBY” za najlepsze jakościowo grzyby suszone ), jak również odsetek konsumentów, którzy polecają markę LEŚNE SKARBY był najwyższy ( 90,6 % konsumentów, którzy spróbowali „LEŚNYCH SKARBÓW” dalej polecaliby je jako najlepsze). W próbie badawczej wzięło udział prawie 17 000 osób z czego 70% stanowiły kobiety, a 30% mężczyźni - najczęstsze skojarzenia z marką „LEŚNE SKARBY” to: „bezpieczne”, „aromatyczne”,„Wigilia”,„tradycja”. Konsumenci również wskazali następujące cechy„LEŚNYCH SKARBÓW” jako kluczowe: „pyszne i bardzo smaczne” , „bo jest liderem i ma smaczne produkty - nie tylko grzyby”,„to rodzinna firma o bardzo długiej tradycji”,„wyglądają zachęcająco, a smakują jeszcze lepiej”

Dziękujemy wszystkim konsumentom za oddane głosy na naszą markę „LEŚNE SKARBY” i wybór naszych produktów - od 1984 nasze produkty trafiają na Państwa stoły i od tego momentu staramy się by smak i jakość naszych produktów była niezmiennie najwyższa - dziękujemy, że Państwo to doceniliście.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 to ogólnopolski, program promocyjny, w którym o 100% wyników decydują konsumenci. To oni w toku badań, obdarzając zaufaniem konkretne marki i produkty, decydują o przyznaniu godła Konsumencki Lider Jakości 2020. Produkty nim sygnowane są rokrocznie obdarzane zaufaniem przez miliony Polaków. Organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną.


Zapraszamy do przeczytania artykułu „LEŚNE SKARBY” - NATURALNIE PYSZNE. Artykuł szerzej wspomina o powyższym konkursie, jak również przedstawia kilka interesujących informacji dotyczących firmy PHZ KASOL i marki „LEŚNE SKARBY"
https://strefa-gospodarki.pl/2021/01/07/naturalnie-pyszne/